Slovensko
Menu

Elektronické riešenie

Karta Edenred

Inteligentné elektronické riešenie pre zabezpečenie stravovania a odmeňovania zamestnancov ako aj príspevku na rekreáciu. Karta je univerzálna a umožňuje využívanie viacerých funkcionalít ako vstupná karta, dochádzková karta, služobný preukaz a iné. Navyše Vaši zamestnanci získavajú prístup do exkluzívneho vernostného programu od Edenred.

VIAC INFORMÁCIÍ OBJEDNAŤ

Stravovanie s kartou Edenred

Karta Edenred slúži ako elektronická forma stravovacích poukážok, s ktorou zabezpečíte pravidelné stravovanie vašich zamestnancov. Naviac s kartou získavate cashback od Edenred za každú platbu kartou v reštaurácii.

VIAC INFORMÁCIÍ NABIŤ KREDIT

Rekreácia s kartou Edenred

Karta Edenred zároveň slúži aj ako elektronická forma rekreačných poukazov, s ktorou zabezpečíte zamestnancom účelové využitie príspevku na rekreáciu aj v prevádzkach bez platobného terminálu.

VIAC INFORMÁCIÍ NABIŤ KREDIT

Papierové riešenia

Stravovanie

Stravovacie lístky Ticket Restaurant

Rokmi overený benefit, ktorý šetrí náklady. Nielenže vďaka nemu získate daňové výhody, ale zároveň dáte svojim zamestnancom možnosť slobodného výberu stravovania v najširšej sieti akceptačných miest.

VIAC INFORMÁCIÍ OBJEDNAŤ

Voľný čas a aktivity

Edenred poukážky Darčeky a služby

S Edenred poukážkami Darčeky a Služby nikdy nestúpite vedľa. Sú to univerzálne poukážky na nákup darčekov a služieb, ktoré pokrývajú takmer všetky oblasti záujmov. Odmeňujte, aby ste mohli ďalej rásť.

VIAC INFORMÁCIÍ OBJEDNAŤ

Edenred Benefity Café

Edenred Benefity Café je intuitívna a užívateľsky priateľská platforma, ktorá sa prispôsobí vaším potrebám. Vďaka nej máte všetky interné a externé benefity dostupné na jednom mieste.

VIAC INFORMÁCIÍ OBJEDNAŤ
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko